Olga a Týna (@fyziokoktejl)

Jmenujeme se Olga a Kristýna a pracujeme jako fyzioterapeutky. Společně jsme před více než 2 roky založily edukační instagramový profil @fyziokoktejl. Našim cílem už od dob studií bylo šířit povědomí o tom, co fyzioterapie je a co obnáší. Nyní jsme rozšířily naše edukace i o vhodný pohyb a preventivní cvičení.

Jsme holky parádivé, a tak nám myšlenka krásných originálních triček a ponožek od FyzioBrand přišla jako velmi dobře uchopený nápad. Něco, co tu ještě není a co by mohlo spojovat fyzioterapeuty v České i Slovenské republice. Produkty mají navíc velmi dobrou kvalitu, takže ani po několika vypráních neztrácejí barvu ani tvar.

Jessica Zatlkajová (@zatjess)

,,Mojím hnacím motorom je chuť pomáhať druhým, vzdelávať sa a ukázať ľuďom ako žiť šťastný a zdravý život.“

Zdravie nie je len o tom čo jeme a ako sa hýbeme, ale celkovo o tom, aký život žijeme. Práve táto myšlienka ma priviedla ďalej sa rozvíjať a začať pomáhať aj druhým ľuďom. Počas svojej športovej kariéry som nadobudla množstvo skúseností, informácií, ktoré som začala posúvať ďalej. Štúdium fyzioterapie pridalo ďalšiu puzzlu do môjho obrazu, ktorá ma presvedčila a ukázala mi, akú silu má schopnosť pomáhať druhým. 

Moje meno je Jessica Zatlkajová a okrem štúdia fyzioterapie sa venujem ženám, ktorým pomáham pozerať sa na ich zdravie komplexne, brať jedlo ako nástroj a vnímať pohyb ako súčasť ich života. Nie je nad to, ako si budovať zdravé a šťastné telo.

Klára Vomáčková (@fitandtasty)

Jmenuji se Klára Vomáčková a jsem fyzioterapeut, trenér a ,,výživář“, z čehož fyzioterapii se věnuji ze všeho nejvíce. Nedávno jsem vybudovala vlastní nestátní zdravotnické zařízení – Fyzioterapie Fit and Tasty. 

V současné době studuji na Fakultě sportovních studií (MUNI) Ph.D. studium, kde se také podílím na výuce budoucích fyzioterapeutů. Vytvořila jsem několik online programů se zaměřením na pohyb.

Práce, kterou dělám, mě moc baví. Neustále se v ní snažím vzdělávat a rozvíjet.