Další FyzioProjekty

,,Děláme toho mnohem více!“

FyzioBrand byl vytvořen pod záštitou Fyziocrew, což je skupina nadšenců do fyzioterapie, kteří se snaží vytvářet originální projekty pro všechny, kteří se pohybují v prostředí fyzioterapie.

Našimi dalšími projekty jsou:

  • Hledam-fyzioterapeuta.cz
  • Fyzio-shop.cz
  • Fyzio na cestách
  • a připravujeme další…

Jelikož máme spoustu nápadů do budoucna, jak rozvíjet naši tvorbu, sháníme parťáky, kteří nám s tím pomůžou. Jsi-li aktivní, komunikativní, upřímný člověk, napište nám a staňte se součástí našeho týmu. Velice rádi tě uvítáme mezi námi! 🙂

Hledam-fyzioterapeuta.cz

,,Najít fyzioterapeuta nebylo nikdy před tím snazší.“

Tento projekt se snaží o snazší propojení mezi fyzioterapeuty a lidmi, kteří je hledají/potřebují. Jedná se
(prozatím) o webový portál, kde se mohou fyzioterapeutická pracoviště zcela zdarma zaregistrovat a vytvořit profil svého pracoviště. Platforma je pro všechny zdarma.

Fyzio-shop.cz

,,E-shop nadupaný spoustou originálních produktů pro fyzioterapeuty či studenty.“

Fyzio-shop.cz vznikl v roce 2020 jako odpověď na nedostatečnou nabídku originálních fyzioterapeutických produktů, které by se snažily o propagaci našeho oboru. S rokem 2021 v něm naleznete rozšířenou nabídku nejen o produkty FyzioBrandu, ale i jiných českých/slovenských dodavatelů.

Fyzio na cestách

,,Chceš cestovat a stále získávat zkušenosti ze svého oboru? Na co ještě čekáš?!“

Tento projekt vznikl za spolupráce s dobrovolnickou organizací Voluntair, kdy jsme spojili své síly a vytvořili (prozatím) 5 nabídek stáží pro fyzioterapeuty (i studenty) – 3 na Sri Lance, 1 v Ghaně a 1 v Nepálu. Projekt je teprve v počátcích, jelikož minulý rok byl zcela pozastaven kvůli *** krizi. Letos doufáme, že se nám podaří úspěšně spustit, pominou-li však omezení. Připravujeme i zcela nový web. Máte se na co těšit.

(Prozatím najdete základní informace na stránce Fyziocrew, níže odkázané…)

Připravujeme další...

,,Buď trpělivý, vytvoření nového projektu zabere spoustu času a energie, než se vymyslí celkový koncept. Chceš-li nám pomoc, budeme jenom rádi.“

Informace pro návštěvníky webu

O projektu FyzioBrand

Vítáme vás na našem webu. FyzioBrand® je česko-slovenskou značkou působící na trhu od roku 2021. Jejím cílem je vytvářet originální produkty pro všechny fyzioterapeuty  a studenty patřící svým srdcem k fyzioterapii. Přestože na sociálních sítích příliš nevystupujeme, můžete o nás slyšet napříč Českem i Slovenskem od nemocnic, rehabilitačních zařízení, ambulancí, lázní po soukromé praxe. Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair pořádáme několikatýdenní pobyty v zemích třetího světa.

S pozdravem, Tým FyzioBrand.

Email

info@fyziobrand.cz

e-shop@fyziobrand.cz

staze@fyziobrand.cz

Telefon:

+420 722 352 547

*volejte prosím pouze mezi 8-18 hodinou (Po-So)

Potřebujete pomoc? Zpráva pro nás:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.