FyzioBrand

O projektu FyzioObchod

Naše produkty jsou zde pro všechny fyzioterapeuty a studenty, kteří se snaží svými znalostmi, zkušenostmi, touhou, pílí zlepšovat životy druhých, aby i oni mohli žít plnohodnotný život bez zábran. Přestože jsme malinkou značkou, můžete nás nalézt ve zdravotnických zařízeních od nemocnic, ambulancí, rehabilitačních center a lázní až po soukromé ordinace napříč Českem i Slovenskem. Naše produkty jsou již mezi vámi od roku 2021 a věříme, že náš sortiment dále poroste. To je i důvod, proč jsme FyzioBrand v roce 2022 zaregistrovali jako oficiální obchodní značku, a ukotvili tak naši tvorbu na minimálně dalších 10 let. Náš tým tvoří mladí lidé, a proto naše sny a touhy jsou bezmezné, nepotřísněné limity dnešní doby. Velice děkujeme každému, kdo naší tvorbu podpoří zakoupením si některého z dostupných produktů. Design si tvoříme sami za pomoci velice šikovných grafiček Maki a dříve také Terky.

.

S pozdravem, Váš Tým FyzioBrand.

Informace pro návštěvníky webu

O projektu FyzioBrand

Vítáme vás na našem webu. FyzioBrand® je česko-slovenskou značkou působící na trhu od roku 2021. Jejím cílem je vytvářet originální produkty pro všechny fyzioterapeuty  a studenty patřící svým srdcem k fyzioterapii. Přestože na sociálních sítích příliš nevystupujeme, můžete o nás slyšet napříč Českem i Slovenskem od nemocnic, rehabilitačních zařízení, ambulancí, lázní po soukromé praxe. Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair pořádáme několikatýdenní pobyty v zemích třetího světa.

S pozdravem, Tým FyzioBrand.

Email

info@fyziobrand.cz

e-shop@fyziobrand.cz

staze@fyziobrand.cz

Telefon:

+420 722 352 547

*volejte prosím pouze mezi 8-18 hodinou (Po-So)

Potřebujete pomoc? Zpráva pro nás:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.