,,Láska ke svému oboru. Snaha vytvářet originální projekty. Chuť podnikat.''

,,Vytvořit jedinečnou značku pro obor, který studujeme, a u kterého věříme v jeho obrovský potenciál. Vytvořit značku pro všechny fyzioterapeuty a stávající studenty, která je bude reprezentovat a na niž budou patřičně hrdí. Vytvořit značku, která přinese osvětu o fyzioterapii mezi ostatní.“

Tyto myšlenky nás provázely při budování značky FyzioBrand, jež je vůbec první oficiální Česko-Slovenskou značkou oblečení určenou primárně fyzioterapeutům. 

Jonáš a Jess.

,,FyzioBrand je pro všechny, kteří patří svým srdcem k fyzioterapii.''

Naším posláním je rozšiřovat povědomí o našem oboru, a přinášet tak osvětu o fyzioterapii mezi ostatní. Snažíme se vybudovat komunitu fyzioterapeutů a studentů z celého Česko-Slovenska, jež se budou navzájem motivovat a podporovat.

Naším cílem je být originální, a vytvářet tím přidanou hodnotu pro tak krásný obor, jakým fyzioterapie právem je.

Skrze FyzioBrand chceme být motivací nejen pro samotné fyzioterapeuty či studenty, ale i pro laickou veřejnost, kterou chceme motivovat ke zdravému pohybu a učit využívat principy z fyzioterapie pro plnohodnotný život.

,,Budujeme komunitu, která šíří osvětu o fyzioterapii mezi ostatními a navzájem se podporujeme.''

Svou aktivitou se snažíme vzbuzovat povědomí o fyzioterapii mezi ostatními. Navíc vy sami nám v tom můžete pomoc také. Ať už podpořit naši tvorbu a přispět do tvorby kontentu pro druhé, anebo také např. zakoupení některého z našich FyzioProduktů. Vždyť jen samotným nošením FyzioTrik šíříte osvětu mezi druhými…

FyzioBrand má dokonce i své FyzioAmbasadory, kteří působí (převážně) na sociálních sítích, kde se snaží šířit myšlenky, názory, poznatky z fyzioterapie mezi ostatními. 

Tento projekt je sice teprve v počátcích, přesto věříme v jeho obrovský potenciál a budeme velice rádi, připojíte-li se k nám a pomůžete nám jeho cíle naplňovat.

,,Podporujeme a sami také tvoříme další FyzioProjekty.''

Částí peněz, které získáme prodejem produktů z merche FyzioBrandu, podporujeme jiné FyzioProjekty, které se též snaží o osvětu ve fyzioterapii mezi ostatními.

,,Dva studenti, dvě země, jedna myšlenka a neskutečně silná touha ji uskutečnit.''

Zrealizovat tento projekt pro mě (zatím) bylo nejtěžší výzvou v životě. Stovky hodin strávených vymýšlením konceptu, aby to všechno dávalo smysl a hlavně přineslo nějaký užitek. Během realizace se ke mě připojila Jess, z čehož jsem velice nadšen, jelikož mi pomohla s doladěním některých detailů, dodáním potřebných sil a nadále bude pomáhat s vedením celé značky. Neskutečně se těším, co přinese zítřek, protože tenhle projekt je naprostá pecka a věřím, že se nám s Jess a dalšími, kteří nám budou ochotni pomoc, podaří dostat fyzioterapii více do povědomí ostatních a během toho vytvořit skvělý tým lidí, kteří si budou věřit, pomáhat a navzájem se posouvat. 

Jonáš, student fyzioterapie na FSPS, MUNI (CZ).

,,Nadšenie k podnikaniu, posúvaniu svojej energie a láska k fyzioterapií.''

To sú dôvody, prečo som sa rozhodla prijať ponuku od Jonáša, aby som mu pomáhala so značkou FyzioBrand. Už na začiatku pred necelým rokom, keď ma oslovil s jeho úžasnými tričkami som vedela, že táto cesta na ktorú sa vydal má budúcnosť. Mať hrdo na svojom tričku farebný nápis FYZIOTERAPEUT sa mi hneď zapáčil a tak som bez váhania sa rozhodla, že chcem tento projekt pomáhať tvoriť a rozšíriť aj medzi ostatných študentov/ fyzioterapeutov na Slovensku. 
 
A viete čo sa mi na FyzioBand páči najviac ? Jedinečnosť, láska k fyzioterapíí a robiť čo vás baví. 
 

Jess, studentka fyzioterapie na FZV, UCM (SK).

Nás příběh můžeš psát i ty… Přidej se, staň se tak součástí komunity FyzioBrandu a pomoz nám rozšířit povědomí o fyzioterapii mezi ostatními. 🙂
 

Studentská sleva 10%

Studentům nabízíme 10% slevu na veškerý sortiment. Pro bližší informace přejděte do našeho e-shopu…

FyzioKolekce ,,Cestovatel''

Nová FyzioKolekce cestovatel je již k dostání na našem e-shopu. 2 barevné varianty, střihy pro muži i ženy, velikosti XS-XXL…

15% sleva - na všechny naše produkty

Všem, kteří v minulosti naši tvorbu podpořili minimálně jedním svým nákupem skrze Fyzio-shop.cz, nabízíme 15% slevu na jejich nákup. (Platí pouze na produkty FyzioBrandu). Pro více informací přejděte do našeho blogu.