O nás

O nás

FyzioBrand®

"Jsme tady pro každého fyzioterapeuta nebo studenta patřícího svým srdcem k fyzioterapii."

Vizí FyzioBrandu je být co možno nejunikátnějšími na trhu, spojovat fyzioterapeuty napříč celým Česko-Slovenskem a napomáhat osvětě o fyzioterapii mezi ostatními.  Práci, kterou děláme pro druhé s radostí, se snažíme každým rokem neustále zlepšovat a posouvat na další level. Jelikož jsme stále mladými lidmi naše sny a touhy jsou poněkud bezmezné a neposkvrněné představami a limity dnešního světa. Nových příležitostí se rozhodně nebojíme. Působíme po celém Česko-Slovensku a najdeš nás všude, kde si dokážeš představit. Od nemocničních nebo lázeňských zařízení, soukromých ordinací až po samotné praxe studentů nebo dokonce školní lavice. Jsme neskutečně pyšní na podporu všech, kterým se naše produkty líbí a kteří naši tvorbu jakýmkoli svým počínáním podporují. Nejsme pouhou značkou, která se snaží z druhých vydolovat co možno nejvíc peněz. Nad všemi svými projekty důkladně přemýšlíme a vždy se snažíme o jejich největší dostupnost pro každého fyzioterapeuta nebo studenta.

Kdo jsme?

"My jsme FyzioBrand!"

Jsme těmi, kteří pracují v nemocnicích, ambulancích nebo ordinacích a pomáhají druhým, aby mohli žít plnohodnotný život bez zábran (nejen) v pohybu. Jsme těmi, kteří dřou od rána do večera ve školách, na praxích a snaží se být dennodenně lepšími. Jsme těmi, kteří se neustále učí novým věcem, posouvají své znalosti, rozvíjí se, aby mohli druhým poskytnout té nejlepší péče, které dovedou. Jsme těmi, kteří druhým dokáží odlehčit od jejich problemů vlídným slovem, laskavým dotekem a otevřeným srdcem. Jsme těmi, kteří učí druhé vnímat své vlastní tělo, a využívat tak jeho maximálního potenciálu k předejití všemožných zranění. Jsme pracujícími fyzioterapeuty, vysokoškolskými studenty, ucházejícími se středoškoláky a naším posláním je pomáhat všem, kteří naši pomoc potřebují.

"Byli jsme tam s vámi a velice děkujeme za vaši podporu!"

(Od současnosti po minulost)

10.12.2022, Káva & Hrnky (Praha)
Meeting v Praze se stážisty
Uf! Tak tento meeting s vámi byla naprostá pecka! Moc děkujeme všem, kteří za námi dorazili, aby si poslechli zážitky a dobrodružství ze stáží Páji a Verči (Nepál) + Páji, Barči a Bětky (Sri Lanka). Nato, že jsme začínali v 17 hod. a skončili po 21 hodině klobouk dolů všem přednášejícím, i všem, kteří tam s námi vydrželi až do konce! A by the way, ten svařák, kterého pro vás bylo 10 litrů musíme zopakovat. 😍
Stáže
10.12.2022, Káva & Hrnky (Praha)
04.11.2022, Fakultní nemocnice (Brno)
FyzioDen ve FN Brno
Zúčastnili jsme se konference FyzioDen ve Fakultní nemocnici v Brně, která především sloužila k prezentaci fyzioterapie u dětí. Všichni přednášející byli neskuteční! Jsme za tuto příležitost velice rádi a již se nemůžeme dočkat další takovéto podobné akce!
Konference
04.11.2022, Fakultní nemocnice (Brno)
21.4.2022, Fakultní nemocnice (Brno)
DNS konference ve FN Brno
Vůbec poprvé jsme se zúčastnili DNS konference ve Fakultní nemocnici v Brně. Byl to pro nás velice přínosný zážitek a jsme za něj nepopsatelně vděčni, jelikož jsme se tam mohli potkat i s některými z vás, kteří naši tvorbu podporují.
Konference
21.4.2022, Fakultní nemocnice (Brno)

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.