Naše vize

"Jsme tady pro všechny, kteří patří svým srdcem k fyzioterapii. Jsme tady pro všechny fyzioterapeuty, studenty či kohokoli jiného zajímajícího se o fyzioterapii."

Vizí FyzioBrandu je být originálními na trhu, a vytvářet tím přidanou hodnotu pro všechny pohybující se v našem oboru. Práci děláme s radostí a každý rok se snažíme svou tvorbu posouvat na další level. 

Naším posláním je šířit povědomí o fyzioterapii, a přinášet tak osvětu o oboru mezi druhé, kteří kolikrát o něm nemají ani ponětí, že existuje. Budujeme komunitu fyzioterapeutů a studentů z celého Česko-Slovenska.

Vznik fyzioBrandu

,,Odvážná podnikavost, spousta volného času, snaha vytvořit něco jedinečného, co nikde jinde na Česko-Slovenském nenajdeš.''

Mnozí z nás jsou teprve studenty, a proto naše sny a touhy jsou poněkud bezmezné a neposkvrněné představami a limity dnešního světa. Nebojíme se nových příležitostí, chceme se učit novým věcem, abychom mohli posouvat FyzioBrand na vyšší úroveň, a vytvářet tak pro vás více příležitostí.

Našemi cíly jsou:

  • vytvořit unikátní značku pro obor, kterého jsme sami součástí
  • vytvořit značku spojující fyzioterapeuty a studenty napříč českou a slovenskou republikou, která je bude navíc reprezentovat
  • vytvořit značku, která napomůže osvětě o fyzioterapii mezi ostatními

Kdo jsme?

"Kým vším jsme? Kdo tvoří FyzioBrand? Přidej se a staň se také součástí našeho příběhu..."

Jsme těmi, kteří pracují v nemocnicích, ambulancích, ordinacích a pomáhají druhým, aby mohli žít plnohodnotný život bez zábran (nejen) v pohybu.
Jsme těmi, kteří dřou od rána do večera ve školách, na praxích a snaží se být lepšími, než byli včera.
Jsme těmi, kteří se neustále učí novým věcem, posouvají své znalosti, rozvíjí se, aby mohli druhým poskytnout co možno nejlepší péči.
Jsme těmi, kteří druhému dokáží už pomoci vlídným slovem, laskavým dotekem a otevřeným srdcem, které chce druhému ulehčit od jeho problému.
Jsme těmi, kteří jsou teprve na středních školách, dřou, aby se dostali na svou vysněnou univerzitu, a mohli také studovat náš obor. 
Jsme těmi, kteří učí druhé vnímat své vlastní tělo, a využívat tak jeho maximálního potenciálu k předejití všemožných zranění.
Jsme pracujícími fyzioterapeuty, vysokoškolskými studenty, ucházejícími se středoškoláky a naší prací je pomáhat druhým.

Tak co? Přidáš se taky mezi nás?

FyzioBrand®

"V roce 2021 jsme se stali oficiální registrovanou značkou na Česko-slovenském trhu."

Jelikož jsme chtěli stvrdit svou tvorbu a odhodlání, přihlásili jsme FyzioBrand jako oficiální značku, a zavázali se tak tím k minimálně další 10 leté tvorbě pro vás. 

Jsme totiž vděční za jakoukoli podporu, které se nám za poslední rok a půl od ostatních dostalo. Upřímně, nikdy jsme nečekali, že by FyzioBrand mohl získat na takovém potenciálu, ve který budou věřit i ostatní.

Přestože jsme na trhu velice krátce, dokázali jsme již za tu dobu upevnit své postavení, velice se těšíme z reakcí ostatních a nemůžeme se dočkat, až své působení zase posuneme na další level… nemluvě o nově vytvořených stáží pro fyzioterapeuty, kterým se nyní dostává větší pozornosti.

Naši FyzioParťáci

Recenze FyzioBrandu

Z FyzioBrandu se začíná stávat něco neuvěřitelného. Začíná se z něj stávat opravdová značka, která napomáhá rozšiřovat povědomí o fyzioterapii mezi laickou veřejností a zároveň vytváří komunitu lidí, která se k našemu oboru hlásí.

Jsme velice vděční všem, kteří nás podporují jakýmkoli způsobem. Velice si jejich počínání vážíme.

Michal, fyzioterapeut
Read More
,,Prosím hlavně pokračujte v tom, co děláte!''
Zuzka, fyzioterapeut
Read More
,,Trička jsem zrovna dostala a jsou fakt topový! Kvalitní materiál a skvěle sedí. Určitě budu jenom doporučovat.''
Anička, fyzioterapeut
Read More
,,Nejen ze samotného trika, ale i ze samotného zabalení, ve kterém mi triko přišlo, jsem nadšená. Super práce FyzioBrande!''
Zuzka, studentka fyzioterapie
Read More
FyzioTriko i FyzioPonožky byly moc dobrej kup. Oboje je krásně pohodlný z příjemného materiálu a na oboje jsem dostala již několik pochval - jak od pacientů, tak od jiných fyzioterapeutů.
Terka, studentka fyzioterapie
Read More
,,Skvělý materiál a celkově motiv trička, které jsem měla hned u sebe. Doporučuji pro všechny stávající i budoucí fyzioterapeuty.''
Klárka, studentka fyzioterapie
Read More
Trička: Rozzářit svůj den a své okolo hravým designovým tričkem od FyzioBrandu po brzkém ranním vstávání na praxi je opravdu zážitek, který stojí za to!
Jana, studentka fyzioterapie
Read More
,,Fyziotričko je z velmi příjemného materiálu a černobílý potisk se hodí k jakékoli jiné barvě oblečení. Trička byla do 5 dnů doma, můžu tedy jen doporučit.''
Vojta, fyzioterapeut
Read More
,,Tak tohle je neskutečná paráda! Díky FyzioBrandu za vaši tvorbu a přinášení přidané hodnoty pro ostatní!''
Lenka, fyzioterapeut
Read More
,,Už se nemohu dočkat nového vzoru! Moc vám fandím.''
Verča, studentka fyzioterapie
Read More
,,Hledala jsem pěkné fyzio tričko.. a našla u @fyziobrandu a jejich Fyzio-shopu. Děkuju za takhle krásný balíček! Tohle balení je kouzelný. Těším se na další modely.''
Honza Fyzio
Honza Fyzio
Read More
Z nové cestovatelské kolekce jsem nadšený. Nosím ji, kde se dá! Musel jsem koupit i své patnerce.
Previous
Next

Recenze zákazníků našeho e-shopu:

Jitka S.
Read More
"Dobrý den, kvalita triček je vyhovující - jsem spokojená, akorát e-shop byl pomalý a nepřehledný.
Lucka Ř.
Lucka Ř.
Read More
Zdravím, jsem naprosto spokojena, objednávka přišla v pořádku a vše bylo, jak má být. 🙂 A navíc celé vaší skupině fandím, jste moc šikovní a milí. Hodně úspěchů a ať to rozjíždíte dál a dál. Určitě si zas něco objednám.
Y. K.
Y. K.
Read More
Ahoj, Balík přišel včas, byl dobře zabalený, trička krásně pasují, když mají ten projmuty střih, který drží suprově i po vyprání, ani aplikace se nehnuly, takže super, paráda, opravdu mooooc spokojená, nekrčí se, fakt výborný materiál!!!Děkuji za to. A určitě pokračujte ve výrobě.
Verča J.
Verča J.
Read More
Tovar je naozaj kvalitný, s tovarom som maximalne spokojna a urcite Vás budem aj naďalej odporúčať!
Ája T.
Ája T.
Read More
S tričky jsem spokojená. Pracuji v nemocnici na RHB a třička se pacientům moc líbí. :DDoporučila jsem vás i dalším kolegyním v práci a už mají také vaše nová trička. Pokračuje určitě dál ve své tvorbě, ať jsme při té naší práce krásné. 😀
Michaela B.
Michaela B.
Read More
Dobrý deň,Som veľmi spokojná s tričkami, nosím ich pravidelne, tvar stále drží, materiál super, ďakujem.
Dita H.
Dita H.
Read More
Dobrý den, Trička se moc líbí. Materiálově splnila očekávání. Je velký zájem si u vás objednat další trika.
Míša K.
Míša K.
Read More
Hezký den, Objednala jsem ponožky jako dárek pro fyzioterapeuta. Byl nadšený a já taky. Kvalitní materiál a originální design.
Ája B.
Ája B.
Read More
Dobrý den, doporučila bych vás. Byla jsem moc spokojená s produktem i s dodáním. Splnilo očekávání. Pěkné jako dárek.
Terka C.
Terka C.
Read More
Dobrý den, s balíčkem jsme velice spokojeni. Trička mají dobrý střih a příjemný materiál. Po tom, co vaše produkty viděli fyzio z kladenské nemocnice, zakoupili si je také.
Vendy J.
Vendy J.
Read More
Dobrý den,Tričko je z velice příjemného materiálu a zatím drží tvar i barvy. V práce máme teď zimu, ještě netopí, takže jsem navlečená, ale těším se jak třičko budu ukazovat na obdiv. 😀 E-shop doporučuji.
Ondra P.
Ondra P.
Read More
Dobrý den, FyzioModel předčil má očekávání. Díky za super a vstřícný přístup. Vše proběhlo tak, jak má.
J. V.
J. V.
Read More
S objednávkou jsem velice spokojená, trička i taška jsou moc pěkné, kvalitní a splnily mé očekávání. Určitě bych doporučila e-shop druhým.
Káťa S.
Káťa S.
Read More
Děkujeme, jsme velmi spokojené. Trička jsou krásná a moc příjemná. Sklízíme pochvalu od klientů i kolegů z jiných oborů. Takže pochvala jde tímto hlavně za Vámi.Váš e-shop doporučujeme ostatním, jsme spokojené s produkty a já si dovoluji navíc hodnotit velmi milý, ochotný a přátelský přístup.
Pája S.
Pája S.
Read More
Vše super. Kvalitní materiál a velký úspěch mezi mými kolegy, kteří projevili také zájem o stejné triko. Info jsem předala dále. ;)Děkuji za váš e-shop pro fyzioterapeuty!
Previous
Next

Poslední úpravy: 7 února, 2022

Naši FyzioAmbasadoři

"Ambasadoři, kteří nás podporují na sociálních sítích..."

Jmenuji se Klára Vomáčková a jsem fyzioterapeut, trenér a ,,výživář“, z čehož fyzioterapii se věnuji ze všeho nejvíce. Nedávno jsem vybudovala vlastní nestátní zdravotnické zařízení – Fyzioterapie Fit and Tasty. 

.

V současné době studuji na Fakultě sportovních studií (MUNI) Ph.D. studium, kde se také podílím na výuce budoucích fyzioterapeutů. Vytvořila jsem několik online programů se zaměřením na pohyb.

Práce, kterou dělám, mě moc baví. Neustále se v ní snažím vzdělávat a rozvíjet. 

Jmenujeme se Olga a Kristýna a pracujeme jako fyzioterapeutky. Společně jsme před více než 2 roky založily edukační instagramový profil @fyziokoktejl. Našim cílem už od dob studií bylo šířit povědomí o tom, co fyzioterapie je a co obnáší. Nyní jsme rozšířily naše edukace i o vhodný pohyb a preventivní cvičení.

.

Jsme holky parádivé, a tak nám myšlenka krásných originálních triček a ponožek od FyzioBrand přišla jako velmi dobře uchopený nápad. Něco, co tu ještě není a co by mohlo spojovat fyzioterapeuty v České i Slovenské republice. Produkty mají navíc velmi dobrou kvalitu, takže ani po několika vypráních neztrácejí barvu ani tvar.

,,Mojím hnacím motorom je chuť pomáhať druhým, vzdelávať sa a ukázať ľuďom ako žiť šťastný a zdravý život.“

.

Zdravie nie je len o tom čo jeme a ako sa hýbeme, ale celkovo o tom, aký život žijeme. Práve táto myšlienka ma priviedla ďalej sa rozvíjať a začať pomáhať aj druhým ľuďom. Počas svojej športovej kariéry som nadobudla množstvo skúseností, informácií, ktoré som začala posúvať ďalej. Štúdium fyzioterapie pridalo ďalšiu puzzlu do môjho obrazu, ktorá ma presvedčila a ukázala mi, akú silu má schopnosť pomáhať druhým. 

.

Moje meno je Jessica Zatlkajová a okrem štúdia fyzioterapie sa venujem ženám, ktorým pomáham pozerať sa na ich zdravie komplexne, brať jedlo ako nástroj a vnímať pohyb ako súčasť ich života. Nie je nad to, ako si budovať zdravé a šťastné telo.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.