Registrace na rok 2023 otevřeny!

Fyzio na cestách

Kathmandu

Rehabilitační centrum

Minimální doba pobytu: 3 týdny

Cena od 550 €

Minimální doporučené vzdělání: 2. ročník (Bc.)

„Jedinečný program nacházející se v zemi plné kontrastů, milých lidí , krásné kultury a vysněnou destinací mnoha cestovatelů. „

.

Tento program probíhá v lokálním rehabilitačním centru v Káthmándú, ve kterém budeš spolupracovat navzájem s přítomnými sestrami, terapeuty a doktory. Určeno všem studentům s ukončeným 2. ročníkem bakalářského studia a výše.

.

Program je především navržen tak, že ti je přidělen „supervisor“, kterého sleduješ, zkoušíš si různé věci na jeho podnět, a který se ti také snaží předat své „know-how“ z jeho celoživotní praxe.

.

První týden ti je představena nepálská kultura, „jak to v ní chodí, co si můžeš dovolit a co ne“. Jsou ti také předány základy jazyka a základní orientační body. Místní koordinátor ti ukáže město a „tipy a triky“, aby ses tam dokázal bez problému pohybovat.

Základní informace k programu

"Požadavky, pracovní doba, ubytko..."

*uvedené fotky jsou přímo z tohoto programu

Země programu

Nepal

Počet obyvatel: 28 mil.

Národní jazyk: Nepálština (+ anglicky hovořící)

Nepal – vysněná destinace spousty cestovatelů. Jedna z hlavních příček „to go“ listu snad každého velkého i malého horolezce. Země tisíce kontrastů, bohaté kultury, milých lidí a neposkvrněnou přírodou moderními výdobytky. Země, „kde se kolikrát zastavil čas a jakoby si plynul svým proudem.“ Země, která je rodištěm Buddhy…

Město pobytu

Kathmandu

Starověké královské město s historií přes dva a půl tisíce starou, obklopené horami a v dálce tyčícími se Himalájemi, nabité nejen nepřeberným množstvím starobylých chrámů, ale i tradic a bohatou kulturou. Káthmándú se nachází ve stejnojmenném údolí, kde sídlí další 2 královská města – Patan a Bhaktapur – a jeho poloha činí 1400 m.n.m. V jeho centru se nachází jedny z nejznámějších památek UNESCA na světe, například „opičí chrám“ Swayambhunath. Při procházce městem narážíte na spoustu krásných kontrastů, milých lidí a jedinečnou atmosféru.

(Nezávazná) zpráva pro nás…

Relativní články předešlých stážistů - Nepal

"Nezažiješ, nepochopíš!"

FyzioKolekce Panáčci

"Na praxi v cool triku?" Proč ne!"

4 varianty + Balíček 4v1
199 669 
2 barevné varianty, MUŽI | ŽENY
449 

Meeting - FyzioBrand

10.12. meeting FyzioBrand & Stážisté v Praze! Nepropásni.

10.12. pořádáme v Praze meeting se stážisty, kteří letos vyjeli na jeden z našich nabízených programů v Asii nebo Africe. Akce je určena všem, kteří by si rádi poslechli jejich zážitky, dojmy, zkušenosti… a případně posléze s námi šli někam zapařit. 

Více informací najdete na FB události (klikněte zde)

Mám dotaz, chci se přihlásit...

Fyzio na cestách

Jedná se o nezávaznou poptávku!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.

Zpráva přijata

Děkujeme za projevený zájem.

… ozveme se, jakmile to bude možné. Tým FyzioBrandu. 💙