Registrace na rok 2023 otevřeny!

Fyzio na cestách

Galle

Terapeutické centrum

Minimální doba pobytu: 2 týdny

Cena od 550 €

Minimální doporučené vzdělání: 2. ročník (Bc.)

Počet zúčastněnýc stážistů: 6

Nově vzniklé terapeutické centrum v Galle si klade za cíl zlepšit ADL zdravotně postižených lidí. Jedná se především o místní ambulantní pacienty.

.

Centrum zahrnuje logoterapii, ergoterapii a fyzioterapii. Jezdí sem terapeuti z celého světa, od studentů po již pracující. Skvělá příležitost, jak prolomit jazykové bariéry!

.

Je zde také příležitost se setkat s jedním z předních neurochirurgů na Sri Lance – Nishantha Gunasekara – který vám velice rád ukáže některou z jeho operací (převážně mozku). Tato zkušenost je vskutku nezapomenutelná . Můžete zde krásně vidět opravdový rozdíl zdravotnických podmínek a možností „země 3. světa“ v porovnání s naším zdravotnictvím.

Základní informace k programu

"Požadavky, pracovní doba, ubytko..."

*uvedené fotky jsou přímo z tohoto programu

Země programu

Sri Lanka

Počet obyvatel: 21,9 mil.

Národní jazyk: Sinhálština, Tamilština (+ anglicky hovořící)

Sri Lanka (Cejlon) je zemí 3. světa, ostrovním státem nacházejícím se pod Indií a často nazývána „Kapkou v Indickém oceánu“ pro svůj atypický tvar. Země se spoustou kontrastů, úžasných lidí a zajímavých míst k objevování. Nejrozšířenějším náboženstvím je zde budhismus.

Město pobytu

Galle

Galle a jeho okolí je vskutku krásným místem, kam vyrazit nejen na stáž, ale i na super dovolenou. Jen samotné město dokáže okouzlit svým kontrastem – při pobřeží se to hemží více lukrativními budovami, avšak čím víc postupuješ směrem do vnitrozemí, začínáš objevovat teprve tu „pravou Sri Lanku“: „Jakési domy“ stlučené kolikrát z pár prken a přikryté plechem, pouliční stánky s nepřeberným množstvím ovoce, anebo krávy jen tak se pasoucí těsně vedle silnice.

(Nezávazná) zpráva pro nás…

Relativní články předešlých stážistů - Sri Lanka

"Nezažiješ, nepochopíš!"

FyzioBrand Merch

"Krásný dárek pro fyzioterapeuta?"

IDEÁLNÍ DÁREK pro fyzio? Vyřešeno!
649 809 
30% - VÝPRODEJ

ČESKÁ | SLOVENSKÁ verze textu!

229 

Fyzio na cestách

"Na stáž do Asie nebo Afriky? Žádný problém! ... vyber si destinaci a dobrodružství může začít."

Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair jsme vytvořili 5 programů určených všem fyzioterapeutům nebo studentům, kteří se nebojí nových příležitostí a chtějí zažít nezapomenutelné dobrodružství ve světě! Programy jsou dostupné již pro studenty 1. ročníků až po pracující fyzioterapeuty.

(Veškeré uvedené fotky jsou z dostupných programů)

Mám dotaz, chci se přihlásit...

Fyzio na cestách

Jedná se o nezávaznou poptávku!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.

Zpráva přijata

Děkujeme za projevený zájem.

… ozveme se, jakmile to bude možné. Tým FyzioBrandu. 💙