Chci Na Fyzio​

,,Kde studovat fyzioterapii v České republice?''​

Studiu fyzioterapie se v poslední době dostává čím dal větší pozornosti. Jsme za to velice rádi, jelikož sami víme, jaký obrovský potenciál může tento obor pro naši společnost mít. Fyzioterapeuti umožňují druhým žít plnohodnotný život – pokud možno bez zábran – učením je správném pohybu a vnímání vlastního těla. K tomu, aby tohoto byli schopni, si musí projít několikaletým studiem na vysoké škole, kde se učí přístupu k lidskému tělu a všem zákonitostem s ním spojeným. Studium rozhodně nepatří mezi ty nejlehčí. Cesta, kterou si budete muset projít ke svému vysněnému cíli, bude vskutku náročná a často velice vyčerpávající, zato práce, kterou poté budete moci vykonávat, vás bude naplňovat po zbytek života. (Snad) 

Specifika studia fyzioterapie v České republice:

Studium Bc. ve fyzioterapii v České republice

Přehled fakult

FyzioBalíčky

Ideální dárek pro fyzioterapeuta? Uf! To někdy může být docela oříšek! Zkuste naše speciální balíčky, které zaručeně potěší každého. Využijte balení s trikem a dvěma páry ponožek, nebo exkluzivní balíček o 4 párech ponožek. Výběr už necháme na vás…

649 - 809 Kč

Doplňující informace k trikům:

  • 100% bavlna
  • potisk: sítotisk (nanášení barvy ručně)
  • grafika: originální tvorba (grafička Terka, Maki)

Informace pro návštěvníky webu

O projektu FyzioBrand

Vítáme vás na našem webu. FyzioBrand® je česko-slovenskou značkou působící na trhu od roku 2021. Jejím cílem je vytvářet originální produkty pro všechny fyzioterapeuty  a studenty patřící svým srdcem k fyzioterapii. Přestože na sociálních sítích příliš nevystupujeme, můžete o nás slyšet napříč Českem i Slovenskem od nemocnic, rehabilitačních zařízení, ambulancí, lázní po soukromé praxe. Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair pořádáme několikatýdenní pobyty v zemích třetího světa.

S pozdravem, Tým FyzioBrand.

Email

info@fyziobrand.cz

e-shop@fyziobrand.cz

staze@fyziobrand.cz

Telefon:

+420 722 352 547

*volejte prosím pouze mezi 8-18 hodinou (Po-So)

Potřebujete pomoc? Zpráva pro nás:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.