Jonáš - Bc., 1. roč. (2019)

„Každý máme své sny, ale pouze ti, kteří se je nebojí následovat, je mohou prožít doopravdy. Nezažiješ, nepochopíš!“

5 týdnů na Sri Lance bylo vskutku nezapomenutelných. Zažil jsem tam toho tolik, že slovy ani nelze vše popsat. Přestože tomu jsou již 3 roky, přijde mi jako bych se vrátil včera. Dobrodružství, které jsem tam zažil, které mě tato zkušenost naučila, s sebou nosím dennodenně a tvrdím si i říct, že tomu tak zůstane už navždy.

Nejsem žádným velkým pisálkem, a proto radši tuto úlohu přenechám ostatním stážistům, za které jsem neskutečně vděčný, že tento projekt podpořili/podpoří svým výjezdem na jakýkoli z dostupných programů. Moc si toho vážím, jelikož veškerá snaha držet tento projekt na živu je právě pro vás, včetně tebe. Vyjet do neznáma vyžaduje velký kus odvahy, ale věřím, že to zvládneš. Někdo již tuto nezapomenutelnou jízdu zažil, na někoho teprve čeká. How exciting! Ať už jsi na jakékoli straně, nezáleží na tom, jakou cestou jsi již prošel(a), ba naopak jaká tě teprve čeká. Chceš zažít nevídané dobrodružství?

Děkuji všem, kteří tento projekt podpořili, Jony.

Galle – Spinální jednotka 2019, 3 týdny

Dostupné programy (2023)

Konkrétní informace k jednotlivým programům

Formulář – vážní zájemce (prvně nás prosím kontaktujte)

Ze slovníku, Panáčci

Potřebujeme udělat místo v našem skladě a doprodat poslední kusy modelů FyzioTrik z roku 2021-2022. Pomůžete nám s tím, abychom mohli naskladnit nové? Snížili jsme pro vás jejich ceny na minimum. Další naskladnění již neproběhne.

229-249 Kč

Doplňující informace k trikům:

  • 100% bavlna
  • potisk: sítotisk (nanášení barvy ručně)
  • grafika: originální tvorba (grafička Terka)

Cestovatel

Cestovatelská kolekce patří všem fyzioterapeutům a studentům s duší cestovatele v sobě. Doposud jsme pro vás vytvořili 2 unikátní vzory za pomoci naší grafičky Maki. Trika jsou velice příjemná, a vhodná tak pro všechna vaše cestovatelská dobrodružství. Design je určen především k volnočasovému nošení.

349-449 Kč

Doplňující informace k trikům:

  • 100% bavlna
  • potisk: sítotisk (nanášení barvy ručně)
  • grafika: originální tvorba (grafička Terka)

Informace pro návštěvníky webu

O projektu FyzioBrand

Vítáme vás na našem webu. FyzioBrand® je česko-slovenskou značkou působící na trhu od roku 2021. Jejím cílem je vytvářet originální produkty pro všechny fyzioterapeuty  a studenty patřící svým srdcem k fyzioterapii. Přestože na sociálních sítích příliš nevystupujeme, můžete o nás slyšet napříč Českem i Slovenskem od nemocnic, rehabilitačních zařízení, ambulancí, lázní po soukromé praxe. Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair pořádáme několikatýdenní pobyty v zemích třetího světa.

S pozdravem, Tým FyzioBrand.

Email

info@fyziobrand.cz

e-shop@fyziobrand.cz

staze@fyziobrand.cz

Telefon:

+420 722 352 547

*volejte prosím pouze mezi 8-18 hodinou (Po-So)

Potřebujete pomoc? Zpráva pro nás:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.