Verča - Bc., 2. roč. (2022)

„Vítání pacientů s úsměvy na tvářích a nadšení do cvičení je to, co si chci pamatovat.“

Sri Lanka má tolik co nabídnout!

Nespočet krásných míst, tradic, kulturních zážitků, zvířat… Co pro mě však znamenalo nejvíc, bylo poznání nových lidí a způsobu jejich přemýšlení. Práce v odlišných podmínkách a s nedostatečnými prostředky mě mnohdy donutila o terapiích přemýšlet úplně jinak. Neexistuje jeden postup, který jde aplikovat na konkrétní diagnózu. Pracovat s každým individuálně, snažit se ho namotivovat a najít cestu, která bude právě pro něho ta nejlepší. To je to, co se mi na práci fyzioterapeuta nejvíce líbí. A myslím si, že právě zde byla jedinečná příležitost si to znovu uvědomit.

Radost pacientů nejen z jejich osobních výsledků, kterých dosahují, ale zároveň z průběhu terapií mě neskutečně naplňovala. Na Sri Lance nemívají pacienti dostatečnou rehabilitační péči. Dostane se jí jen málo komu a ještě většinou v nedostatečné míře. Možná proto si pacienti a jejich rodiny terapií tolik váží a i když je to občas těžké, snaží se dávat do nich své maximum. Úsměvy na tvářích pak vždycky potěší i nás.

Občas stačí tak málo. Když se snažíte předat to nejlepší, co zvládnete, je pak obrovskou odměnou právě vděk, který od místních přichází. Vítání pacientů s úsměvy na tvářích a nadšení do cvičení je to, co si chci pamatovat

Co bych si vážně moc ráda odnesla jako svoji osobní zkušenost je zlaté pravidlo NESTRESOVAT SE. Místní to dohnali do extrému. Když dorazíte do 24 hodin od domluveného času schůzky, tak jste přišli včas. 😀 Tohle už je tedy trochu moc, ale minimálně si odsud odvážím pocit, že všechny situace mají řešení

A co se cestování týče? Mám pocit, že své zážitky nedokážu dostatečně vyjádřit, protože je stále ještě zpracovávám. Stalo se toho tolik každý den. Na Sri Lance můžete být jednu chvíli na pláži, za hodinu na horách a když se necháte popovézt

Terapeutické centrum v Galle, 2 týdny, Leden – Únor 2022

Dostupné programy (2023)

Konkrétní informace k jednotlivým programům

Formulář – vážní zájemce (prvně nás prosím kontaktujte)

Ze slovníku, Panáčci

Potřebujeme udělat místo v našem skladě a doprodat poslední kusy modelů FyzioTrik z roku 2021-2022. Pomůžete nám s tím, abychom mohli naskladnit nové? Snížili jsme pro vás jejich ceny na minimum. Další naskladnění již neproběhne.

229-249 Kč

Doplňující informace k trikům:

  • 100% bavlna
  • potisk: sítotisk (nanášení barvy ručně)
  • grafika: originální tvorba (grafička Terka)

Cestovatel

Cestovatelská kolekce patří všem fyzioterapeutům a studentům s duší cestovatele v sobě. Doposud jsme pro vás vytvořili 2 unikátní vzory za pomoci naší grafičky Maki. Trika jsou velice příjemná, a vhodná tak pro všechna vaše cestovatelská dobrodružství. Design je určen především k volnočasovému nošení.

349-449 Kč

Doplňující informace k trikům:

  • 100% bavlna
  • potisk: sítotisk (nanášení barvy ručně)
  • grafika: originální tvorba (grafička Terka)

Informace pro návštěvníky webu

O projektu FyzioBrand

Vítáme vás na našem webu. FyzioBrand® je česko-slovenskou značkou působící na trhu od roku 2021. Jejím cílem je vytvářet originální produkty pro všechny fyzioterapeuty  a studenty patřící svým srdcem k fyzioterapii. Přestože na sociálních sítích příliš nevystupujeme, můžete o nás slyšet napříč Českem i Slovenskem od nemocnic, rehabilitačních zařízení, ambulancí, lázní po soukromé praxe. Společně s dobrovolnickou organizací Voluntair pořádáme několikatýdenní pobyty v zemích třetího světa.

S pozdravem, Tým FyzioBrand.

Email

info@fyziobrand.cz

e-shop@fyziobrand.cz

staze@fyziobrand.cz

Telefon:

+420 722 352 547

*volejte prosím pouze mezi 8-18 hodinou (Po-So)

Potřebujete pomoc? Zpráva pro nás:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Využíváme soubory cookies, abychom vám byli schopni nabídnout co možno nejlepších služeb. Nesouhlasíte-li s tím, žádáme vás, abyste opustili tento web.